Viens no veidiem, kā atbalstīt kori, ir aicināt JUVENTUS piedalīties komercprojektos, kuros juventiņi labprāt iepriecina ar savu muzikālo izpildinājumu, pielāgājot gan koncertprogrammu, gan formātu. Darām to ar prieku un atdevi. Mums patīk jaunas muzikālas garšas, jaunas skatuves un auditorijas - tā ir pieredze ārpus mūsu akadēmiskajiem plāniem, ko krājam un ar ko lepojamies.
Sazinies ar JUVENTUS menedžmentu, lai uzzinātu vairāk:

[unex_ce_button id="content_dil985if8,column_content_zfr1u693m" button_text_color="#424242" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="3px" button_bg_color="#ecc69f" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="3px" button_border_color="#ecc69f" button_border_radius="3px" button_text_hover_color="#424242" button_text_spacing_hover="4px" button_bg_hover_color="#ecc69f" button_border_hover_color="#ecc69f" button_link="management@juventus.lv" button_link_type="email" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]SŪTĪT E-PASTU[/ce_button]

Viss koris jeb pilnais sastāvs

Kopkoris vai sadarbība papildsastāvā

Ansambis jeb mazais sastāvs

"Koris, ar kuru mēs piedzīvojām visneaizmirstamākos mirkļus. Koris ar raksturu un lielisku, piepildītu skanējumu."
(Valters Pūce un DAGAMBA)

"Ar  JUVENTUS esmu sadarbojies vairākkārt. Koris ne tikai pārsteidz ar profesionalitāti, bet radošumu un sirds siltumu."
(DONS)

"Iepriekš esmu sadarbojies ar JUVENTUS, strādājot pie Dona albuma "Varanasi", kā arī kopīgi uzstājoties "Pavasars nakts koncertā" 2015. gadā un "Atmosfēras" 2018. gadā. Tā vienmēr bijusi patīkama pieredze, kas vienlaikus arī liek un ļauj izkāpt no ikdienas popmūzikas un paplašināt muzikālo redzesloku."
(DJ Rudd)