Ļoti labprāt piesaistām finanšu līdzekļus ar savu darbu, laiku un muzikālu ieguldījumu, tāpēc veids kā atbalstīt kori "Juventus", ir aicināt mūs uzstāties komercprojektos. Darām to ar prieku un atdevi. Juventiņiem patīk jaunas muzikālas garšas, patīk jaunas skatuves un auditorijas - tā ir pieredze ārpus mūsu akadēmiskajiem plāniem, ko krājam un ar ko lepojamies

Ar komercdarbību saistītos jautājumos aicinām sazinieties ar kora pārstāvjiem, rakstot uz koris@juventus.lv

"Ar kori Juventus esmu sadarbojies vairākkārt. Koris ne tikai pārsteidz ar profesionalitāti, bet radošumu un sirds siltumu."
- DONS

"Koris, ar kuru mēs piedzīvojām visneaizmirstamākos mirkļus, uzstājoties Positivus festivālā. Koris ar raksturu un lielisku, piepildītu skanējumu."
- Valters Pūce, grupa Dagamba

"Ar aplausiem uz skatuves vispirms uziet Valsts Kamerorķestris Sinfonietta Rīga un Normunds Šnē. Atskan vēl skaļākas ovācijas, publikai ieraugot grupu Dagamba, un sākas koncerts. Tā laikā pa aizmuguri uz podestiem lavāmies mēs - tādi maziņi, salīkuši, noslēpušies.  Viens mirklis un orķestra aizsegā koris Juventus jau ir uz skatuves - jā, jā, lielās festivāla Positivus skatuves, kur tikai "hedlaineriem" ļauts kāpt. Čelli kliedz, skatuves gaismas trako, publika dzīvo līdzi katrai dziesmas kulminācijai, orķestranti ar Šnē priekšgalā, iejutušies roķīgajos ritmos, spēlē ne tikai ar instrumentim, bet arī sejām. Līdz beidzot pienāk sarunātais brīdis, kad koris ceļas kājās. Sākas ievads Solveigas dziesmai. Skatītāju tūkstoši, aplausi, ovācijas, aizgrābtas sejas. Teju 100 akadēmiskās mūzikas pārstāvju šķir vēsturisku lappusi populārās mūzikas festivālā. Pirmie - mēs pirmie!! Un, tā stāvot un vērojot, nodevīgs mirdzums acīs arī man."
- par pieredzēto, uzstājoties festivālā Positivus, atceras bijusī kora menedžere Liene Vītola.

"Iepriekš esmu sadarbojies ar kori Juventus, strādājot pie Dona albuma "Varanasi", kā arī kopīgi uzstājoties "Pavasars nakts koncertā" 2015. gadā. Tā vienmēr bijusi patīkama pieredze, kas vienlaikus arī liek un ļauj izkāpt no ikdienas popmūzikas un paplašināt muzikālo redzesloku."
- DJ Rudd

"Izcils koris ar pareizo attieksmi pret darbu un brīnišķīgām balsīm. Vienmēr prieks sadarboties, jo tas ir tik viegli un pašsaprotami."
- Daiga Iraida, Jūrmalas Kultūras centra vecākā projektu vadītāja, pilsētas pasākumu organizētāja

Te kora sīkākais formāts - ansamblis "..US". Jo, kamēr "..US" muzicē telpā ar pieticīgu kvadrātmetru skaitu, atlikušais "JUVENT.." cītīgi strādā mēģinājumā un gatavojas koncertam.