01/09/2019 - Komentāri ir izslēgtiJUVENTIŅU PORTRETI – Sabīne Birzgale, 1.soprāns

JUVENTIŅU PORTRETI – Sabīne Birzgale, 1.soprāns

No kurienes Tu esi? Stāv pāri visam Valmiera ar Gauju līkumotu, bet viennozīmīgi latviete ar mājām Latvijā!

Tavs vecums? Precīzi iekļaujos kora dziedātāja vidējā vecumā.

Kurā balss grupā Tu dziedi? 1.soprāna ‘druknajā’ balsī.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Nemainīgi esmu un būšu ģeogrāfs. Arī ikdienas darba pienākumi saistās ar kartēm, attāli iegūtas informācijas analīzi, cilvēku iepazīšanu, lietu koordinēšanu un Latvijas zaļā zelta, un ĢIT izzināšanu.

Kādi ir Tavi hobiji? Līdz ko ir iespēja, ir jāiet, jābūt un jādara viss tur ārā, brīvā dabā – ēst gatavošana, domāšana, aktīva atpūta, trekings un vēl, un vēl. Brīvajā laikā man patīk izzināt jaunas vietas, ceļot, vērot cilvēkus un ainavas. Lielu prieku rodu draugiem organizējot pārgājienus ar mērķi un gardām maltītēm.  Kā arī izbaudu labu kino.

Raksturo sevi 3 vārdos! Visticamāk tās būs 3 īpašības, kuras vēlos redzēt sevī, bet vai to redzēsi arī tu?!

Kāds ir Tavs kora Juventus stāsts? Brīdī, kad ierados studēt Latvijas Universitātē, “Juventus” bija mans otrā plāna koris, kurā arī veiksmīgi iestājos. Savā pirmajā “Juventus” iestāšanās reizē tas bija liels kolektīvs ar aptuveni 100 dziedātājiem. Paralēli norisinājās uzņemšanas arī citos kolektīvos, kuri tajā brīdī šķita sasitošāki. Tā nu mana pirmā tikšanās ar “Juventus” pārtrūka pēc divu nedēļu kopā būšanas.
Atkārtoti “Juventus” es startēju pēc dažiem gadiem. Redz, kā! Veiksmīgā loze, kurā turpinu dziedāt joprojām. Pavisam neapzināti un nejauši liktenis, dažādas likumu sakarības vai citas parādības norāda uz pirmo izdarīto izvēli. Tas laikam ir tas “Juventus” faktors, kas nelaiž vaļā un Tevi ievelk pašam neapzinoties!

Novēlējums jaunajiem dziedātgribētājiem: Ir tā, ka Tu nekad nevari zināt, kas korim šajā brīdī ir nepieciešams. Varbūt tas ir tavs balss tembrs, noskaņa, virtuozitāte, harizma vai kas cits. Ir jāiet un jāmēģina pieņemt “Juventus” izaicinājums. Nemēģināsi, neuzzināsi!!

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;
4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā.
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

 

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Comments are closed.