02/06/2019 - Komentāri ir izslēgtiJUVENTIŅU PORTRETI – Mikus Mellenbergs, 1.tenors

JUVENTIŅU PORTRETI – Mikus Mellenbergs, 1.tenors

No kurienes Tu esi? Dzimtene Lielvārde, rajons Jugla.

Tavs vecums? 32 gadi ar kapeikām.

Kurā balss grupā Tu dziedi? Esmu 1. tenors.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Strādāju nebanku kreditēšanas sektorā. Rūpējos par to, lai kaķis paēdis, suns dzīvs un miers mājās.

Kādi ir Tavi hobiji? Patīk pārvietoties ar velo. Apmeklēju dažādus kultūras pasākumus. Katru vasaru aizbraucu uz vismaz vienu mūzikas festivālu, bet vislielāko kaifu ķeru, laivojot pa Latvijas upēm. Jo dziļāk mežā, jo labāk.

Raksturo sevi 3 vārdos! Es esmu Mikus.

Kāds ir Tavs kora Juventus stāsts? Visu bērnību intensīvā režīmā nodziedāju bērnu vokālajā ansamblī. Tā kā dziedāšana bija pamatīgi apnikusi,  nomainīju savu hobiju uz florbolu. Gadiem ejot, sapratu, ka nekur tālu jau no dziesmas neaizbēgsi, tāpēc ļāvos sevi ievilināt mazā korītī, kur vienreiz nedēļā nodoties Dziesmu svētku grāmatiņas burvībai.
Pēc kāda no kopkoru sadziedāšanas pasākumiem saņēmu zvanu no vienas “Juventus” dziedātājas, kurai biju skaisti bļāvis tieši aiz muguras. Viņa man piedāvāja braukt ar kori “Juventus” uz konkursu Maķedonijā. Es, protams, piekritu. Diriģents mani noklausījās un atzina par labu esam. Bija tikai viena problēma - mēneša laikā bija jāiemācās no galvas "Māte saule", "Mambo" un citi gabali, kuri man kā nošu švakzinātājam bija diezgan liela raķešu zinātne.
Pēc fantastiska brauciena ar “Juventus” sapratu, ka šādi izaicinājumi iemācīties to, ko notīs skatoties domā, ka nekad nespēsi, ir mans jaunais hobijs. Braucot mājās, sajutu, ka šī ir mana īstā vieta, īstie cilvēki, koris un virziens, uz kuru vēlos iet. Paprasīju diriģentam, vai varu palikt, un atbilde bija apstiprinoša. Tā nu jau 8. gadu sanācis, ka esmu patriotisks juventiņš no J līdz S.

Ar ko jārēķinās, nākot dziedāt uz “Juventus”? Jaunajam biedram jārēķinās, ka koris ir kā otrais darbs un otrā ģimene ar visām izrietošajām pozitīvajām un negatīvajām sekām. Pāri visam ir daudz sviedru, nervu, daudz čiriz nevaru, negribu, daudz atbildības, pienākuma sajūtas pret kora vadību un biedriem, lai kopīgi sasniegtu to mērķi, uz kuru ejam. Savā ziņā koris būs tavas ikdienas dzīves mazais inkubators. Cik daudz strādāsi un ieguldīsi darbu sevī un citos, tik skaļi tev aplaudēs un būsi gandarīts par paveikto.

Novēlējums jaunajiem dziedātgribētājiem: Mēs un jebkurš korists, kurš nepilnu 100 gadu laikā sevi sirdī var saukt par juventiņu, esam lepni par “Juventus”, bet jaunās kaujās papildspēki vienmēr noderēs, tāpēc droši pievienojies!

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Comments are closed.