06/08/2019 - Komentāri ir izslēgtiJUVENTIŅU PORTRETI – Māris Grinbergs, baritons

JUVENTIŅU PORTRETI – Māris Grinbergs, baritons

No kurienes Tu esi? Esmu no Kurzemes, no Saldus, bet nu jau vairāk kā pusi no sava mūža esmu Rīgas cilvēks.

Tavs vecums? Esmu par ¼ vecāks, nekā kora vidējais dziedātājs.

Kurā balss grupā Tu dziedi? Dziedu baritona balss diapazonā.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Ikdienā sēžu ofisā, daru daudz lietas saistībā ar pārdošanu un mārketingu. Studijas esmu beidzis labu laiku atpakaļ, bet īsti savā specialitātē nedarbojos.

Kādi ir Tavi hobiji? Ārpus kora aktivitātēm man tīk dzīvoties svaigā gaisā – eju pārgājienos, braucu ar velo/moto, vai vienkārši darbojos dārzā. Kad to nedaru, tad pievēršos rokdarbiem, sākot ar stiepļošanu, dažādu jūras sūdiņu apstrādi un beidzot ar ādas apstrādes lietām

Raksturo sevi 3 vārdos! Laiks, miers un krāsa!

Kā aizsākās Tavs kora Juventus stāsts? Manā kora pieredzē pirms “Juventus” bija ieviesusies 10 gadu pauze, brieda pārmaiņas privātajā dzīvē un vajadzēja kaut ko darīt, lai nedarītu muļķības. Ex. kolēģe bija nošērojusi Juventus uzņemšanas ziņojumu Facebookā. Pāris kontroljautājumu un gāju uz noklausīšanos. Principā “Juventus” trāpījās īstajā laikā un īstajā vietā. Tā nu esmu jau nodziedājis 5 sezonas un vēl kādu laiku turpināšu.

Kā noritēja Tavs noklausīšanās pārbaudījums? Man nebija ne mazāko šaubu iet vai neiet, pat neiespringu par uzņemšanas rezultātiem. Bija iespēja un izmantoju to vairāk paša iekšējo vajadzību dēļ. Bija samērā karsts laiks, atbraucu uz noklausīšanos ar moci, paspēju ķiverē iesvīst. Varbūt kādā bīdī aizdomājos – eeee….a toč esmu atnācis uz īsto vietu? Laikam esmu gan.
Mana noklausīšanās notika LU Lielajā aulā, žūrijā bija tā laika kora galva  Rūdolfs un vēl pāris atbildīgu personu. Biju izdomājis, ja būs jādzied dziesma, tad maukšu “Pūt vējiņi”. Bija jādzied un kad pateicu, ko dziedāšu, piebildu, ka neatceros melodiju, tikai basa partiju. Bet diriģents teica, lai maucu pa to mazo lodziņu aulas galā un būs labi. Bija ar, laikam atcerējos melodiju!

Kā Tu juties, kad saņēmi ziņu, ka esi uzņemts korī? Bāc, noraku 2 brīvus vakarus - tā bij pirmā doma.

Kāpēc tieši koris “Juventus”? Visvairāk nelaiž vaļā augstais darba līmenis un attiecīgie rezultāti korī!

Ar ko jārēķinās, nākot dziedāt uz “Juventus”? Nāksies ziedot pusi no sava brīvā laika. Nu, labi, muldu, diezgan daudz. BET…. (© Godmanis) notetikti aizmirsīsi citus kreņķus, jo mēģinājumos tam nebūs laika.

Kādu jauno juventiņu Tu vēlies redzēt kora rindās? Gribētos redzēt seju, kas prot priecāties, komunicēt un arī paklusēt, kad to vajag. Ja vari novilkt “Pūt vējiņi”, tad pārējais ir sīkums.

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Comments are closed.