11/08/2019 - Komentāri ir izslēgtiJUVENTIŅU PORTRETI – Marika Simanoviča, 1.alts

JUVENTIŅU PORTRETI – Marika Simanoviča, 1.alts

No kurienes Tu esi? Es esmu no Rīgas.

Tavs vecums? Sirdī vienmēr jauna kā “Juventus”.

Kurā balss grupā Tu dziedi? Esmu pirmais alts.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā?  Šobrīd strādāju “Rail Baltica” projektā.

Kādi ir Tavi hobiji? Ārpus pilnas slodzes darba un pilnas slodzes “Juventus” citiem nopietniem hobijiem laika neatliek, bet man patīk lasīt grāmatas, pļāpāt muļķības ar draugiem, šiverēt virtuvē un iepazīt jaunas vietas.

Raksturo sevi 3 vārdos! Kopumā esmu draudzīga, atvērta un smaidīga, ja mani nekaitina.

Kā aizsākās Tavs kora Juventus stāsts? “Juventus” manā dzīvē jau ir kopš agras bērnības. Domāju, ka vieni no pirmajiem vārdiem, ko pateicu, bija “Juventus” un “Dancis”. Mamma mani vienmēr ņēma līdzi uz koncertiem un kora pasākumiem, un jau no astoņu gadu vecuma es zināju, ka es dziedāšu “Juventus”. Man tik ļoti gribējās to skaisto, zilo villaini! Gribēju arī biezu un garu piepītu bizi kā “Danča” meitenēm, bet dejotāja no manis nesanāca.
Septiņpadsmit gadu vecumā pieteicos uz noklausīšanos. Spilgti to dienu neatceros. Atceros, ka biju satraukusies. Mani uzņēma pirmajos altos, lai gan skolas laikā vienmēr dziedāju soprānu. Mazliet par to pārdzīvoju, bet tad atklāju brīnišķīgo altu pasauli. Tā sākās mans ceļojums “Juventus”.

Kas Tev ir koris “Juventus”? Pēc daudzām korī nodziedātajām sezonām varu teikt, ka “Juventus” ir svarīga manas dzīves sastāvdaļa, jo šeit es esmu izaugusi. Ir gūtas lielas uzvaras, piedzīvoti sāpīgi zaudējumi, apceļotas tuvas un tālas zemes un visam pāri - iegūti draugi uz mūžu. “Juventus” ir mana otrā ģimene, un tā ir ļoti liela ģimene. Tūlīt svinēsim 100! Vienmēr koncertos ir prieks redzēt vecos dziedātājus, kas ar mirdzošām acīm dzīvo līdzi un atbalsta. Katrā nākamajā sezonā mums pievienojas jauni un talantīgi jaunieši, turpinot “Juventus” dzīves līniju. Senās tradīcijas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, un šīs zināšanas un kods iesakņojas katrā dziedātājā, un caur to ir radies un turpina pastāvēt “Juventus” cīnītāja raksturs, īpašā “Juventus” skaņa un būtība.

Ar ko jārēķinās, nākot dziedāt uz “Juventus”? “Juventus” ir dzīvesveids. Ja vēlies mums pievienoties, rēķinies, ka būs cītīgi jāstrādā un korim jāvelta daudz brīvā laika, bet Tev būs iespēja dziedāt lieliskas komandas vadībā. Tu iegūsi daudz jaunus ģimenes locekļus, kas būs Tava “aizmugure” dzīves nedienās.

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Comments are closed.