28/08/2019 - Komentāri ir izslēgtiJUVENTIŅU PORTRETI – Kārlis Zujs, baritons

JUVENTIŅU PORTRETI – Kārlis Zujs, baritons

No kurienes Tu esi? Nāku no Brocēniem, no Kurzemes, bet tagad dzīvoju Rīgā.

Tavs vecums? Es esmu 21 gadu vecs.

Kurā balss grupā Tu dziedi? Dziedu baritonu balss grupā.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Esmu students Latvijas Universitātē, kā arī kora “Juventus” dziedātājs. Piestrādāju arī kā pārdevējs. Studēju Angļu filoloģiju, jo interesē attīstīt un pielietot valodas.

Kādi ir Tavi hobiji? Kā jau lielai daļai kora biedru, arī man citiem hobijiem daudz laika neatliek, bet es palasu kādu grāmatu, noskatos kādu filmu vai satiekos ar draugiem.

Kā aizsākās Tavs kora Juventus stāsts? Kad uzsāku mācības Latvijas Universitātē, izdomāju, ka vēlētos turpināt dziedāt kādā korī, ko pirms tam biju darījis turpat Brocēnos. Tajā brīdi bija arī kora “Juventus” uzņemšana, un tā es nonācu pie secinājuma, ka jāmēģina pieteikties tieši šeit. Tā arī darīju. Tagad dziedāšu jau trešo sezonu.

Kā noritēja Tavs noklausīšanās pārbaudījums? Atceros, ka iepriekšējā dienā bija Latvijas Universitātes studentu svētki “Aristotelis”,  kur izbļāvos tā, ka uz iestājpārbaudījumiem man vairs nebija balss. Domāju, ka nav jēgas iet vispār, bet sapratu to, ka jāpamēģina ir. Tā nu es arī aizgāju ar aizsmakušu balsi. Izdziedāju vingrinājumus, padziedāju mazu fragmentu no dziesmas, neatceros vairs, kuras, un tiku apturēts. Teica, ka dos ziņu par rezultātiem, kas man lika domāt to, ka esmu izgāzies. Biju patīkami pārsteigts, ka nedēļu vēlāk biju viens no uzņemtajiem.

Kas Tev ir koris “Juventus”? Korī esmu, jo šeit ir forši cilvēki, ar kuriem ir patīkami pavadīt laiku gan mēģinājumos, gan koncertos un pasākumos. Vēl koris asociējas ar iespēju attīstīt sevi un savas dziedāšanas prasmes, jo kora augstā atbildības sajūta un darba līmenis ļauj attīstīties pašam.

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Comments are closed.