23/08/2018 - No Comments!

Rudens uzņemšana 2018

Mēs, Latvijas Universitātes jauktais koris “Juventus”, jeb brīnumainā vienradžu ģimene, meklēsim jaunus un spēka pilnus biedrus!
Ja jūti, ka Tavs iekšējais vienradzis ir gatavs jaunam lēcienam maģiskā un mūzikas piepildītā piedzīvojumā, uzspodrini savu ragu un 5. vai 7. septembrī joz uz Latvijas Universitāti! Audienci gan lūgums pieteikt iepriekš, zvanot mūsu Gunai (tālr. 28 673 557).
Pirms izlem par pievienošanos, izvērtē, vai varēsi iekļauties mūsu ikdienā:
- Mēģinājumi notiek katru pirmdienu un ceturtdienu, no plkst. 18.15 līdz 21.00.
Esam ļoti disciplinēti un mums nepatīk dalīta uzmanība, tāpēc mēģinājumu kavējumus pieļaujam ļoti mazos apmēros. Rēķinies, ka vismaz 2 nedēļas vakari Tavā kalendārā būs jārezervē korim.
- Mūsu mājas un mēģinājumu telpa ir Latvijas Universitātes Lielā aula.

Ko Tu iegūsi mums pievienojoties:
- Skaistu, skaistu mūziku, par kuru iespējams līdz šim pat nenojauti. Tev būs iespēja izdziedāt skaistus nošu rakstus, pārvarēt ne vienu vien augstu un sarežģītu lēcienu, kas gan prasīs darbu, bet sniegs arī lielu gandarījumu.
- Tava ikdiena pavisam ātri piepildīsies ar līdz šim nepiedzīvotu savas balss iepazīšanu un “tembrēšanos” ar jauniem kolēģiem. Mūsu lieliskā vadība ir talantīga, savu darbu un mūsu kori mīloša, tāpēc tā trīs brīnišķīgu cilvēku tandēmā spēj no ikviena Juviņa izvilināt brīnumus, kas pašiem dziedātājiem šķita neiespējami.
- Pats nemanīsi, cik ātri būsi ieguvis vēl vienu ģimeni, ar mammu, tēti, brāļiem, māsām, vecmāmiņām, opīšiem un citiem zvēriem. Mūsu ģimenes lielā vērtība ir tā, ka mēs esam vareni krāsaini, ļoti mīlam skaļus smieklus un vienmēr esam gatavi kopā doties kaujās, dejās un skaistās dziesmās.
- Tu būsi daļa no kolektīva, kas noteikti ir viens no bagātākajiem ar senām, sirsnīgām un unikālām tradīcijām. Mūsu priekšgājēju iedibinātos rituālus rūpīgi sargājam un nododam nākamajām kora paaudzēm, jo paši zinām, cik īpaša un vienreizēja sajūta ir tos piedzīvot.

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Leave a Reply