28/09/2018 - No Comments!

Koreja – Starptautiskais koru simpozijs Čedžudo (Jeju) salā 2019.gada februārī

Meklējam atbalstu ceļa izdevumu segšanai kora Juventus braucienam uz Čedžudo (Jeju) salā notiekošu vispasaules koru simpoziju. Šis simpozijs ik gadu pulcē  labākos profesionālos korus un koru diriģentus no visas pasaules, tostarp arī nedaudzus izcilus amatieru korus.

Brauciena izmaksas, ko sastāda vilciena un aviobiļetes 35 personām, ir nepilni 40000 EUR. Šobrīd ar prieku varam paziņot, ka mūsu sākotnējais starta kapitāls (12 000 EUR) pēc ziedojumu kampaņas #PIELIECKORIMKILOMETRU noslēguma ar mūsu brīnišķīgo individuālo atbalstītāju un uzņēmēju ziedojumiem, Rīgas Domes Kultūras departamenta līdzfinansējumu 3 400 EUR apmērā un Turkish Airlines atbalstu 8 000 EUR apmērā ir sasniedzis 27 675 EUR lielu apjomu! Uzturēšanās izmaksas Korejā līdzfinansē festivāla organizatori.

Šobrīd braucienam uz Dienvidkoreju cītīgi gatavojamies mēģinājumos, un katrs savā krājkasē rūpīgi un mērķtiecīgi krājam nepieciešamos atlikušos līdzekļus, lai jau 14.februārī dotos ceļā!

12 000 EUR mums vēl trūkst. Tu joprojām vari palīdzēt!

Kā mūs var atbalstīt?

  1. Ziedo! Mēs būsim ļoti pateicīgi katram ziedotājam! Mūs pārstāvošajai biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss, kas ziedotājiem paredz nodokļu atvieglojumus. [give_form id="238"]
  2. Nolīgsti! Ar mūsu kori kā menedžere darbojas Liene Vītola, kas uztaustīs visprasīgāko klientu vēlmes un atradīs risinājumus strandarta un nestandarta situācijās. Liene ir zinoša gan ar mūziku, gan pasākumu tāmēm saistītos jautājumos, tāpēc viņa pratīs ieteikt un konsultēt līdz ar rezultātu būs apmierināti visi.
  3. Sadarbojies! Koris Juventus ir ar lielu pieredzi un vienmēr labu sniegumu sadarbībā ar profesionāliem māksliniekiem. Esam uzstājušies kopā ar grupu The Sound Poets, Dagamba, Dons, DJ Rudd u.c. Esam pirmais koris, kas kāpis uz festivāla Positivus lielās skatuves kopā ar Valsts Kamerorķestri Sinfonietta Rīga. Bieži koncertējam kopā ar Valsts Akadēmisko kori Latvija un citiem nozares profesionāļiem.
  4. Iesaki! Zini kādu, kas meklē muzikālu noformējumu komercpasākumam? Zini kādu, kurš gribētu ziedot kultūrai? Iesaki Juventus!
  5. Baudi! Nāc uz mūsu koncertiem, baudi piedzīvoto un dalies publiskajā telpā ar mūsu snieguma novērtējumu.

Juventus mērķis šajā braucienā ir mācīt un popularizēt starptautiskā līmenī latviešu izcilāko komponistu oriģinālmūziku, tādējādi uzlabojot Latvijas mūzikas eksporta spēju. Tā rezultātā dibināt kontaktus jauniem muzikāli augstvērtīgiem starptautiskiem projektiem ar latviešu komponistu mūziku.

Juventus ir līdz šim pirmais un vienīgais dalībnieks no Latvijas, kuru ekskluzīvā kārtā ir ielūdzis Maestro Jea Joon Lee, kas pieredzēja kora izcilo uzstāšanos pagājušā gada maijā Sopotā konkursā Mundus Cantat, no kura mājup tika pārvesta Grand Prix balva.

Simpozija organizatori uzsver, ka tikšanās mērķis ir vērsts uz tālāku sadarbību, līdz ar ko auditorija ir raksturojama kā starptautiskas koru mūzikas atslēgas personas. Stojan Kurat, Vytautas Miškinis un Dr. Wu Ling Fen ir simpozija goda viesi. Tāpat šeit viesosies aptuveni 60 labāko koru diriģenti no Dienvidkorejas un citām valstīm, vairāki desmiti profesionālu koru un nedaudzi  izcili amatieru  kori no visas pasaules. Pasākums ir orientēts uz tīklošanu, pieredzes un zināšanu apmaiņu.

Atbalsti mūs mūsu centienos augt un nest Latvijas koru dziedāšanas tradīcijas pasaulē. Kopā mēs to varam!

Visus ar atbalstu un sadarbību saistītos jautājumus uzdod Lienei Vītolai 29227220, liene.vitola@juventus.lv

 

 [give_form id="238"]

Published by: juventusadmin in Atbalsts korim Juvents, Koreja 2019

Leave a Reply