09/06/2019 - Komentāri ir izslēgtiJUVENTIŅU PORTRETI – Rinalds Segliņš, 2.bass

JUVENTIŅU PORTRETI – Rinalds Segliņš, 2.bass

No kurienes Tu esi? Es esmu no Rīgas.

Tavs vecums? Man ir 23 gadi.

Kurā balss grupā Tu dziedi? Dziedu 2. basu.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Ikdienā strādāju par taksistu, jo ar to var labi nopelnīt, kā arī paralēli strādāju kā muitas brokeris, kas ir cieši saistīts ar loģistiku un kravu pārvadājumiem.

Kādi ir Tavi hobiji? Savu brīvo laiku pavadu sportojot. Man ļoti patīk aktīvs dzīves veids, it īpaši ekstrēmais sports.

Kā aizsākās Tavs kora Juventus stāsts? Korī “Juventus” dziedu pateicoties drauga ieteikumam. Tā kā savu bērnību esmu saistījis ar mūziku un agrāk dziedājis arī vidusskolas korī, gribēju savu ikdienu atkal saistīt ar mūziku. Pats īsti neko daudz nezināju par koriem, tapēc nācu uz pirmo kori, par kuru biju dzirdējis.

Kā noritēja Tavs noklausīšanās pārbaudījums? Man īsti nebija šaubas par to, vai nākt dziedāt uz kori, es biju pārliecināts, ka es mīlu mūziku, un koris ir mana iespēja attīstīt dziedāšanas prasmes. Kad pirmo reizi atnācu uz uzņemšanas pārbaudījumu, jutos nedaudz sabijies. Lielajā aulā biju tikai es un divi vadības pārstavji. Dīvainā kārtā tās bailes pēkšņi pazuda, jo biju drošs par to, ka es to varu izdarīt un pierādīt, ka protu dziedāt un atpazīt nošu augstumus. Nekad neaizmirsīšu momentu, kad pārbaudīja, kādā diapazonā es spēju dziedāt, un pēc tā abi vadības pārstāvji nevarēja izlemt kurā balss grupā es dziedāšu - viens teica, ka tenoru, bet otrs, ka baritonu. Godīgi sakot, esmu laimīgs, ka galu galā dziedu 2. basu, nevis tenoru.

Kā Tu juties, kad saņēmi ziņu, ka esi uzņemts korī? Dienā kad saņēmu ziņu par to, ka esmu uzņemts korī, mani pārņēma ļoti liela sajūsma un prieks, ka beidzot savu dzīvi atkal varēšu saistīt ar mūziku!

Kas Tev ir koris “Juventus”? “Juventus” dziedu jau trešo gadu un šobrīd šķiet, ka šo kori nekad nepametīšu, jo ir patiesi patīkami dziedāt kopā ar tik foršiem cilvēkiem. Vēl viens no iemesliem, kas mani jau tik ilgi ir noturējis šī kora rindās, ir tas, ka kora vadībai ir mērķis uz lieliem sasniegumiem. Šobrīd koris “Juventus” man ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, bez šī kora dzīve kļūtu garlaicīga.

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: juventusadmin in Uzņemšana

Comments are closed.