22/05/2019 - No Comments!

JUVENTIŅU PORTRETI – Matīss Martinovs, baritons

No kurienes Tu esi? Esmu no ciema ar ļoti senu izglītības un kultūras bagāžu. Būsi korī - uzzināsi.

Kurā balss grupā Tu dziedi? Tur, kur džekiem parasti ir vissakarīgākā melodija - baritonos.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Ikdienā esmu loģistikas speciālists. Izvēle tāda, jo gribējās pabeigt augstskolu ar vidusskolā iegūtajām zināšanām.

Kādi ir Tavi hobiji? Lidošana ar paraplānu. To daru, jo patīk sajust adrenalīnu, apgūt jaunas lietas un atslēgties no visām blakuslietām. Izbaudīt dabas spēku, ko, mākot apstrādāt, var tālu tikt - tas gan vārda tiešā nozīmē. Pa reizei uzņemos arī kādu vecu transportlīdzekli savest kārtībā.
Mani iedvesmo cilvēki ar entuziasmu gan darbos, gan hobijos, gan mazos niekos un lielās uzvarās. Bez cīņas nav uzvaras, un cīņa bez entuziasma ir tikai savu spēku tērēšana.

Raksturo sevi 3 vārdos! Slinkums rada inovācijas.

Kā aizsākās Tavs kora Juventus stāsts? Pirms "Juventus" dziedāju vīru korī un izdomāju, ka vajag jaunus izaicinājumus. Gribējās, lai mans korim veltītais laiks tiešām nes gandarījumu - neesmu vīlies, nepavisam! Kaut kā nemaz neizskatīju citus jaukto koru variantus, taisnā ceļā devos uz “Juventus” noklausīšanos.

Kā noritēja Tavs noklausīšanās pārbaudījums? Pirms noklausīšanās domāju, kādu tautasdziesmu dziedāt, kāds nu kurai tas diapozons un cik augstu dziedāt. Kaut kur biju dzirdējis, ka “Tumša nakte, zaļa zāle” ir slikts variants, ko dziedāt, jo dažkārt cilvēki pārvērtē savas spējas un šajā dziesmā labi var saklausīt nepilnības. Tad nu, pārgudrojoties savās idejās, neko neizdomāju un teicu Valdim, lai nosauc dziesmu… nu jā, paldies, Valdi! Nodziedāju dziesmu par miglā pazaudētu kumeliņu. It kā biju pārliecināts par to, ka tikt korī nebūs problēmu, bet tik ilgi gaidīt noklausīšanās rezultātus jau kļuva satraucoši.

Kas Tev ir koris “Juventus”? Šī ir mana 3. sezona “Juventus” rindās. Korī notur tie daudzie lieliskie cilvēki, ko var saukt par otru ģimeni un ar kuriem kopā var radīt lieliskas emocijas sev un klausītājiem. Tajā visā ir neizskaidrojama burvība, ko nav jēgas mēģināt skaidrot, tā vienkārši ir jānoķer, esot korī.

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: Elza Medne in Uzņemšana

Leave a Reply