05/06/2019 - No Comments!

JUVENTIŅU PORTRETI – Austra Pleša, 1.alts

No kurienes Tu esi? Dzimusi un augusi Rīgā.

Tavs vecums? Nu jau ceturtdaļgadsimts – 25.

Kāda ir Tava nodarbošanās ikdienā? Esmu ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē. Mana izvēle studēt šo virzienu bija apzināta, interese par radošajām industrijām man ir bijusi vienmēr un tā tikai pastiprinājās, uzsākot mācības universitātē. Šobrīd augstskolu jau kādu brīdi esmu absolvējusi un strādāju par mārketinga speciālisti. Varu droši teikt, ka ikdiena paiet dinamiski – rūpējos par uzņēmumu sociālajiem tīkliem, radot saturu un meklējot arvien jaunus veidus, kā uzrunāt auditorijas. Paralēli koordinēju arī dažādus projektus un mēdzu organizēt arī iekšējos saliedēšanās pasākumus.

Kādi ir Tavi hobiji? Man ļoti patīk ceļot. Mani vienmēr ir interesējis, kā dzīvo cilvēki citās valstīs, kultūru atšķirības, ikdienas dzīve, tāpēc bieži vien ceļojumos iepazīstu, kāda ir dzīve kā vietējam, izmantojot platformu Couchsurfing. Mēdzu arī stopēt, lai pārvietotos no punkta A uz punktu B. Tādejādi esmu iepazinusi ārkārtīgi daudz superīgus cilvēkus no dažādām valstīm un vienmēr priecājos, ja kāds nolemj atbraukt ciemos uz Rīgu.
Bieži piedalos arī dažādās erudīcijas spēlēs kopā ar draugiem, kas ir lieliska izklaide. Parasti gan mūsu komanda izvirzās pirmajās vietās no beigām, bet galvenais jau ir piedalīties, vai ne?

Raksturo sevi 3 vārdos! Aktīva, pozitīva, runātīga!

Kā aizsākās Tavs kora Juventus stāsts? Sāku mācīties pirmajā kursā augstskolā un “Juventus” bija izsludinājis atlasi, par kuru radio rullītī bija dzirdējusi mana mamma. Viņa man par to pastāstīja un ieteica apskatīties plašāku informāciju par “Juventus”. To arī izdarīju, un, ņemot vērā, ka toreiz mācījos Latvijas Universitātē un “Juventus” ir LU koris, nospēlēja arī šis faktors un pieteicos.
Tā nu sanācis, ka neesmu mācījusies mūzikas skolā, nepazīstu notis, tāpēc tā arī bija mana lielākā baža, tomēr par spīti tam, nolēmu mēģināt un pieteikties “Juventus”. Arī šobrīd – pēc pāris gadiem, esmu ļoti priecīga, ka toreiz nenobijos un pieteicos atlasei.

Kā noritēja Tavs noklausīšanās pārbaudījums? Atceros, ka biju viena no pēdējām dalībniecēm, kas devās uz noklausīšanos.  Lai gan centos doties ar vēsu prātu un dienas pirmo daļu biju pavadījusi, apmeklējot lekcijas, pienākot noklausīšanās laikam – uztraukums parādījās.  Šķiet, ka tā iespaidā uz atlasi biju atnākusi ātrāk nekā vajadzētu un sanāca kādu brīdi pasēdēt un gaidīt, kad tikšu izsaukta uz noklausīšanos. Pie sevis domāju – tikai mierīgi, lai gan sirsniņa daudzījās.
Tolaik šķita, ka noklausīšanās pagāja salīdzinoši ātri. Lika dziedāt dažādus vingrinājumus un, ja pareizi atceros, bija arī jāsagatavo dziesma, tāpat īsi tika pastāstītas arī informatīvas lietas. Pēc atlases bija grūti saprast, kā gāja, tāpēc sāku gaidīt rezultātus un, saņemot apstiprinājuma ziņu par iekļūšanu sastāvā, biju ļoti priecīga, ka varu pievienoties “Juventus”.

Kas Tev ir koris “Juventus”? Kopš dziedu Juventus, koris ir kļuvis par manu otro ģimeni. Ir piedzīvots ārkārtīgi daudz skaistu un īpašu notikumu, šeit dzied tik forši un interesanti cilvēki. “Juventus” ir spilgts emociju virpulis. Te savienojas enerģija, aizrautība, uzticēšanās, prieks, spēks, kas kopā veido īpašo un unikālo “Juventus” sajūtu, ko patiesi ir iespējams izjust tikai tad, ja pats esi daļa no kolektīva. Tas patiesi ir maģiski un to nav iespējams aizstāt.

Novēlējums jaunajiem dziedātgribētājiem: Ienirstiet “Juventus” pasaulē, ķeriet skaistos un burvīgos mirkļus gan uz skatuves, gan mēģinājumu laikā, izbaudiet kopā būšanu. Cītīgi apmeklējiet mēģinājumus, mācieties un esiet pozitīvi. Nebaidieties no grūtībām un aiciniet priekšniecību uz koncertiem, lai reizēs, kad vajadzēs mazu mirklīti aizskriet ātrāk, bosi paši gribētu skriet līdzi!

Noklausīšanās notiks:
3. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Lielajā aulā;

4. septembrī plkst. 18.00 - 21.00 LU Mazajā aulā. 
Savu noklausīšanās laiku lūdzam iepriekš saskaņot ar kora administratori Kristīni Rubeni, zvanot 27819026 vai rakstot e-pastu.

Published by: Elza Medne in Uzņemšana

Leave a Reply