03/10/2017 - Comments Off on Juventus pirmās lapas kalendārs

Juventus pirmās lapas kalendārs

26/03/2022
 • "JUVENTUS" HITU HITI

  26/03/2022  19:00 - 21:00
  Latvijas Universitāte

  Iezīmējot jauktā kora “Juventus” simtgadi, Latvijas Universitātes Lielajā aulā skanēs koncerts "Hitu hiti". Kora “Juventus” un tā mākslinieciskā vadītāja Valda Tomsona vadībā tiks atskaņoti skaņdarbi, kas pēdējās desmitgades laikā korim un tā klausītājiem kļuvuši īpaši nozīmīgi un tuvi.

  Koncerta programma šoreiz ir ļoti īpaša, jo tās tapšanā tika iesaistīti visi kora tagadējie dziedātāji, dodot iespēju katram dalībniekam balsot par savām mīļākajām “Juventus” repertuārā esošajām dziesmām.
  Koncertā skanēs tādas klausītājiem labi zināmas dziesmas kā J. Vītola “Gaismas pils”, U. Stabulnieka “Barons”, R. Tigula “Lec, saulīte”, kā arī korim īpaši mīļi skaņdarbi “Mans zirgs” un “Es kādreiz korī dziedāju Juventus”, un daudzi citi simts gados izdaudzināti skaņdarbi. Koncerts būs īpašs ne tikai “Juventus” bijušajiem un esošajiem biedriem, bet arī citiem klausītājiem, kuriem būs iespēja sajust sirds siltumu un vienlaicīgi arī spēku, kas ievīts kora kodā.

  Koncerta tapšanu atbalsta Latvijas Universitāte, Latvijas Universitātes Kultūras centrs, Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments, Kultūras informācijas sistēmas centrs un SIA “HDPD Productions & Dreams”.

  Biļetes var iegādāties internetā: https://tickets.aula.lv/events/362070/info?distributionId=180317

  Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem, koncertu var apmeklēt tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu. Pie pasākuma ieejas obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID), ieejas biļete un sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

  See more details

Published by: juventusadmin

Comments are closed.